ورزش ، دوستی ، آینده ای بهتر

نتایج مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزشی-رشته موی تای(پسران)

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های رزمی ، مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزشی - رشته موی تای در بخش پسران رده سنی : ۱۴ و ۱۵ سال در تاریخ : 9 آذر ماه به میزبانی استان زنجان آغاز و 13 آذرماه پایان یافت .

نتایج به دست آمده به شرح ذیل می باشد :

وزن 45-kg

  • 1-امیر رشیدی راد                   استان آذربایجان غربی-مقام اول
  • 2-علرضا حسین آبادی             استان تهران-ب-مقام دوم
  • 3-حسین شول                        استان کرمام-مقام سوم
  • 4-امیرحسین تیمودی              استان البرز- مقام سوم مشترک

وزن 48- kg

  • 1-علی زنده دل                         استان البرز-مقام اول
  • 2-ابوالفضل حیدرزاده               استان گیلان-مقام دوم
  • 3-شایان حدادی                        استان تهران-ب-مقام سوم
  • 4-علیرضا رحیمی                        استان هرمزگان- مقام سوم مشترک

    وزن 51- kg

    • 1-علی قبادی                   استان اردبیل-مقام اول
    • 2-هادی بیات                  استان زنجان-مقام دوم
    • 3-سامان جعفری              استان ایلام-مقام سوم
    • 4-ابوالفضل خانی                   استان تهران- مقام سوم مشترک

    وزن 54- kg

    • 1-سعید پرش                         استان آذربایجان غربی-مقام اول
    • 2-علی اصغر کاویان شهر           استان مازندران-مقام دوم
    • 3-میلاد فرج زاده                      استان اردبیل-مقام سوم
    • 4-بهنام بابائی                          استان زنجان- مقام سوم مشترک

    وزن 57- kg

    • 1-متین پناهنده                          استان گیلان-مقام اول
    • 2-علی اصغر کاویان شهر           استان آذربایجان غربی-مقام دوم
    • 3-ابوالفضل احمدپور               استان تهران-ب-مقام سوم
    • 4-حسن قدیرپور                    استان فارس- مقام سوم مشترک

    وزن 60- kg

    • 1-حمیدرضا گزمه                 استان یزد-مقام اول
    • 2-آرین عزیزیان                   استان کرمانشاه-مقام دوم
    • 3-عرفان آزموده                   استان خراسان رضوی-مقام سوم
    • 4-عباس شهبازی                  استان چهارمحال بختیاری- مقام سوم مشترک

    وزن 63/5- kg

    • 1-پارسا صالحی                 استان البرز-مقام اول
    • 2-سید علی درخوان            استان ک-ب-مقام دوم
    • 3-مبین باقری                      استان قزوین-مقام سوم
    • 4-سید سامان حسینی          استان کرمانشاه- مقام سوم مشترک

    وزن 67- kg

    • 1-هاروی احمدی                 استان آذربایجان غربی-مقام اول
    • 2-مهدی رضائیان                 استان تهران-الف-مقام دوم
    • 3-حجت هادی                    استان آذربایجان شرقی-مقام سوم
    • 4-سعلی آلبوخنفر               استان خوزستان- مقام سوم مشترک

    وزن 71- kg

    • 1-میلاد شیخ مرادی          استان آذربایجان غربی-مقام اول
    • 2-محمد بحرینی                استان بوشهر-مقام دوم
    • 3-محمد کمانی                استان مرکزی-ب-مقام سوم
    • 4-یاسین ملک ثابت         استان یزد-مقام سوم مشترک

    وزن 71+ kg

    • 1-علیرضا اکبرزاده               استان مازندران-مقام اول
    • 2-محمدصادق شهسواری     استان کرمان-مقام دوم
    • 3-کسری خضریان               استان قزوین-مقام سوم
    • 4-قاسم کریمی                  استان اردبیل- مقام سوم مشترک

      مسئول برگزاری مسابقات:آقای علی اوسط بیگدلی

     

به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر