شرایط و نحوه صدور مجوز اعزام و میزبانی رویدادهای ورزشی بین المللی مطلب ویژه

  • جمعه, 09 تیر 1396 ساعت 23:32
  • بازدید 341 بار
کلیه اعزام های برون مرزی و میزبانى های بین المللی با مجوز شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان صورت می پذیرد.   شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان شورایی عالیست که با حضور تعدادی از معاونین وزارت ورزش و جوانان ، ٢ نفر از نمایندگان فدراسیون ها به عنوان عضو اصلی ، نمایندگان نهادهای مختلف کشوری و در نهایت نماینده کمیته ملی المپیک با ١٧ نفر عضو برگزار می گردد .
در این شورا کلیه رویدادهای برون مرزی در تمامی بخش های اعزام و میزبانی مسابقات و همچنین اعزام و میزبانی مدرسین مرتبط با تمامی فدراسیون ها بررسی و مورد بحث قرار می گیرد ، لذا هر فدراسیونی طــــبق زمانبندی اعلام شده می بایست تمـــــامی اطلاعات و درخواست های خود را حداقل ٤٥ روز قبل به دفتر امور مشتــــرک فدراسیون ها تسلیم نموده تا پس از طرح موضوع توسط این شورا که به ریاست معــاون محترم ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت برگزار می گردد بررسی و اعلام نظــــر شود . در این میان فدراسیون هایی که مانند فدراسیون ورزش های رزمی به عنوان یک فدراسیون مولتی اسپورت مشغــــول به فعالیت می باشند ، می بایست تمامى درخواست های برون مرزی خود را پس از انجام امور مرتبط داخلی فدراسیون ، به شــــورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان در هر دو حالت انفرادی و تیمی و همــــچنین در هر دو بخش داخــــلی و بـــرون مــــرزی با رعایت زمانبندی فوق الذکر ارسال نموده تا پس از طرح موضوع مورد درخــــواست و اعلام نظر این شورا مراتب از سمت فدراسیون قـــابلیت اجرا و پیگیری داشته باشد . مسلماً تمامی فعالیت های برون مرزی رشته هایی که خارج از این چارچوب اقدام گردد از سمت فـــــدراسیون های مربوطه پشتیبانی نشده و هیچگونه قابلیت اجرا نیز نخواهند داشت . لازم به ذکر است که پس از اخذ مجوز از شورای برون مرزی ، تمامی فعالیت ها به ارگانهای نظارتی مرتبط در این خصوص توسط فدراسیون ها اعلام می گردد و اعزام ها یا فعالیتهای بین المللی- داخلی بدون هماهنگی و اخذ مجوزهای لازم از فدراسیون و شورا می تواند با محرومیت های انضباطی و مواردی از این قبیل روبرو گردد.
No images

فدراسیون ورزش‌های رزمی جمهوری اسلامی ایران

آدرس: تهران - میدان هفت تیر - خیابان شهید مفتح جنوبی - خیابان ورزنده - درب ضلع جنوبی مجموعه ورزشی شهید شیرودی پلاک 19- طبقه دوم

 تلفن: 88835440

روابط عمومی: 88344995 - 88344996

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دسترسی سریع